AUTORKA BLOGA

Mam na imię Agata i witam Cię na moim blogu!Witaj Czytelniku! Jeżeli odwiedziłeś tę stronę to oznacza, że chcesz mnie lepiej poznać. Pozwól więc, że krótko się przestawię.

Mój blog Hellojza About Beauty powstał z pasji i mojej wielkiej miłości do kosmetyków, z mojego zapału do poszukiwania i odkrywania nowych marek, formuł, a także sposobów dbania o siebie oraz z chęci dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniami z innymi.

Na moim blogu znajdziesz rzetelne recenzje kosmetyków, głownie polskich i naturalnych, które kocham najbardziej. Nie zabraknie tu również inspiracji do wykonywania mineralnego makijażu, który nie tylko pięknie wygląda, ale również jest zdrowy dla skóry. A to wszystko wzbogacam zdjęciami mojego autorstwa, które wręcz uwielbiam robić.

Blog i kosmetyki nie są jednak moją jedyną pasją! Regularnie praktykuję jogę wzmacniając swoje ciało, w mojej kuchni testuję zdrowe, dobre dla skóry przepisy kulinarne oraz śledzę modę w rytmie slow. Cały czas również rozwijam się i zdobywam doświadczenie w dziedzinie content marketingu, social mediów, copywritingu, seo oraz dystrybucji treści i pozyskiwaniu ruchu w sieci.

Z tego miejsca chciałabym Cię zaprosić do obserwacji mojego bloga i śledzenia mnie w aplikacji Instagram, gdzie dzielę się z Wami skrawkami z dnia codziennego.