AUTORKA BLOGA

Mam na imię Agata i witam Cię na moim blogu!

Zamysł bloga powstawał w mojej głowie od dłuższego czasu. Nie jest to też moje pierwsze podejście. Najwyraźniej zawsze miałam potrzebę i chęć dzielenia się z innymi moimi doświadczeniami, pomysłami i poradami z zakresu pielęgnacji oraz makijażu. Na początku byli to znajomi oraz rodzina, następnie dostrzegłam, że w Sieci powstała niesamowita społeczność, która składała się z blogów i innych mediów społecznościowych o tematyce urodowej. Postanowiłam do niej dołączyć.

Mój blog traktuję jako moje własne miejsce w oceanie innych opinii. Mam zamiar wyrażać tu tylko i wyłącznie swoje zdanie, swoje przemyślenia. Uważam, że teraz jest najlepszy czas na prowadzenie bloga - nabrałam większego dystansu do siebie, staram się prowadzić zdrowym rozsądkiem, natomiast blog traktuje jako środek wyrażenia siebie, a nie drogę do zaistnienia.

W chwilach, gdy nie bloguję i nie przeglądam innych blogów, czyli jestem offline, lubię czytać książki, głównie poradniki o tematyce beauty, lifestyle - interesuje mnie minimalizm oraz zmiana stylu życia na bardziej slow. Uwielbiam wycieczki, poznawać niesamowite miejsca, które są tak blisko nas, że ciężko je czasem dostrzec. Kocham ujmować piękne chwile w formie zdjęć, aby zachować je na dłużej. Jestem zakochana w kotach, nic tak nie poprawia mi humoru jak kocie figle oraz uczucie miękkiego futra pod palcami.

Więcej ciekawostek o mnie znajdziecie w tym wpisie (klik). 

Z tego miejsca chciałabym Cię zaprosić do obserwacji mojego bloga i śledzenia mnie w aplikacji Instagram, gdzie dzielę się z Wami urywkami z dnia codziennego.